K dispozici jsme vám každý pracovní den od 8:00 do 16:30.
O nás

Specialista na plasty s dlouholetou tradicí

Zobrazit katalog
V tom jsme vážně dobří

Plastové desky a fólie

Patříme mezi přední dodavatele plastových polotovarů v České republice. Nejvíce prodáváme plastové desky, fólie a technické plasty určené pro další zpracování (nařezání, ohýbání, tvarování apod.), které odebíráme jen od pečlivě prověřených dodavatelů. Sortiment jsme také rozšířili o moderní ECO recyklované plasty, které jsou šetrnější k životnímu prostředí. Materiály dodáváme především pro stavebnictví, strojní průmysl, reklamní využití, pro interiéry (např. pro výrobu oddělovacích stěn u přepážek) i domácí projekty.
Naše nabídka obsahuje také širokou škálu doplňkového sortimentu jako lepidla, akrylátové panty a petlice, plastové tyče, trubky a mnoho dalšího.
Nemusíte už chodit nikam jinam. Dodáme vám skutečně vše, co potřebujete.
Na vás je jen začít.
Prověření dodavatelé
Dlouhodobá udržitelnost
Vzorkovna na prodejně
Plastové desky a fólie – Omniplast.cz
Kvalita, zkušenosti, osobní přístup – Omniplast.cz
Tradice od roku 2004

Kvalita, zkušenosti, osobní přístup

Firmu Omniplast s.r.o. jsme založili v roce 2004. Přestože jsme od té doby velmi vyrostli, stále jsme ryze česká rodinná společnost, která se snaží maximálně vycházet vstříc každému zákazníkovi. Díky tomu jsme stabilní a silný partner nejen pro stavební, strojírenské a reklamní společnosti, ale také pro řemeslníky či domácí kutily.
Nedílnou součástí prodejního servisu je odborné poradenství. Všichni naši obchodní zástupci mají mnohaleté zkušenosti a umí poradit opravdu se vším a každému. Nezáleží na tom, zda radu potřebujete jako zástupce stavební či konstrukční firmy nebo jste domácí kutil, který si sám staví například pergolu. Potřebujete s něčím pomoci? Neváhejte nás kontaktovat a náš zástupce po domluvě přijede také k vám. Vybere s vámi vhodný materiál a jeho množství, poradí s dalšími součástmi projektu a rád vám vysvětlí vše, co budete potřebovat.
Velkou pozornost věnujeme dodavatelům. Vybíráme jen takové, o kterých 100% víme, že nedělají kompromisy ohledně kvality. Vy si díky tomu můžete být jistí, že dostáváte jen to nejlepší.
Naše aktivity jdou navíc ruku v ruce s udržitelností a odpovědností za životní prostředí. Sortiment proto neustále zlepšujeme a obohacujeme o nové materiály s nízkými energetickými nároky na výrobu.
I plasty a ekologie spolu mohou jít dohromady.

Proč nakupovat u nás?

1000 tun plastového materiálu
ihned k odběru
Naši odborníci vám poradí
neváhejte se na nás obrátit
Rychlé objednání online,
telefonicky, e-mailem nebo osobně
Zboží dovezeme vlastní dopravou
v co nejkratším termínu
Proč nakupovat u nás? – Omniplast.cz
Používáme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití těchto webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.