O nás

Specialista na plasty s dlouholetou tradicí

Zobrazit katalog
V tom jsme vážně dobří

Plastové desky a fólie

Patříme mezi přední dodavatele plastových polotovarů v České republice. Nejvíce prodáváme plastové desky, fólie a technické plasty určené pro další zpracování (nařezání, ohýbání, tvarování apod.), které odebíráme jen od pečlivě prověřených dodavatelů. Sortiment jsme také rozšířili o moderní ECO recyklované plasty, které jsou šetrnější k životnímu prostředí. Materiály dodáváme především pro stavebnictví, strojní průmysl, reklamní využití, pro interiéry (např. pro výrobu oddělovacích stěn u přepážek) i domácí projekty.
Naše nabídka obsahuje také širokou škálu doplňkového sortimentu jako lepidla, akrylátové panty a petlice, plastové tyče, trubky a mnoho dalšího.
Nemusíte už chodit nikam jinam. Dodáme vám skutečně vše, co potřebujete.
Na vás je jen začít.
Prověření dodavatelé
Dlouhodobá udržitelnost
Vzorkovna na prodejně
Tradice od roku 2004

Kvalita, zkušenosti, osobní přístup

Firmu Omniplast s.r.o. jsme založili v roce 2004. Přestože jsme od té doby velmi vyrostli, stále jsme ryze česká rodinná společnost, která se snaží maximálně vycházet vstříc každému zákazníkovi. Díky tomu jsme stabilní a silný partner nejen pro stavební, strojírenské a reklamní společnosti, ale také pro řemeslníky či domácí kutily.
Nedílnou součástí prodejního servisu je odborné poradenství. Všichni naši obchodní zástupci mají mnohaleté zkušenosti a umí poradit opravdu se vším a každému. Nezáleží na tom, zda radu potřebujete jako zástupce stavební či konstrukční firmy nebo jste domácí kutil, který si sám staví například pergolu. Potřebujete s něčím pomoci? Neváhejte nás kontaktovat a náš zástupce po domluvě přijede také k vám. Vybere s vámi vhodný materiál a jeho množství, poradí s dalšími součástmi projektu a rád vám vysvětlí vše, co budete potřebovat.
Velkou pozornost věnujeme dodavatelům. Vybíráme jen takové, o kterých 100% víme, že nedělají kompromisy ohledně kvality. Vy si díky tomu můžete být jistí, že dostáváte jen to nejlepší.
Naše aktivity jdou navíc ruku v ruce s udržitelností a odpovědností za životní prostředí. Sortiment proto neustále zlepšujeme a obohacujeme o nové materiály s nízkými energetickými nároky na výrobu.
I plasty a ekologie spolu mohou jít dohromady.

Proč nakupovat u nás?

1000 tun plastového materiálu
ihned k odběru
Naši odborníci vám poradí
neváhejte se na nás obrátit
Rychlé objednání online,
telefonicky, e-mailem nebo osobně
Zboží dovezeme vlastní dopravou
v co nejkratším termínu