Plastové desky, plexisklo, polykarbonáty, fólie PVC, komůrkový polykarbonát, polyetylen ...


  1. Potřebujete dodat zboží do druhé dne? Využijte naši dopravu po celé ČR
    +420 545 217 511

  2. Střelecké desky pro hokejisty

    Netradiční forma využití speciální úpravy polyetylenových desek - tréninkové plochy a střelecké desky pro hokejisty...

  1. Úvod
  2. O firmě

O firmě

Společnost OMNIPLAST s.r.o. byla založena v roce 2004 jako ryze česká společnost. Od počátku se specializujeme na dodávky plastových desek a fólií zejména pro reklamní a stavební průmysl. V roce 2005 jsme rozšířili nabídku služeb o autodopravu a formátování materiálů podle požadavků zákazníka. Díky kvalitní nabídce služeb, široké škále materiálů a rozsáhlým znalostem našich pracovníků v oboru zpracování a použití plastových polotovarů si udržujeme stabilní pozici v konkurenci. Postupně expandujeme a rozšiřujeme své řady tak, abychom dokázali uspokojit co největší skupinu zpracovatelů plastových polotovarů.

Čím se zabýváme

Našim cílem je dobře zásobovat zpracovatele plastových polotovarů kvalitními materiály jak pro oblastreklamy ( signmakingu, výroby POP a POS displejů atd.), tak pro oblasti tiskařského, stavebního, strojního i potravinářského průmyslu. Základem našeho sortimentu jsou plastové desky a fólie. Materiály desek – PMMA, HPS, PET, PC, PCK, PVC, PVCP, PP, POM, PE, PTFE, SAN. Materiály fólií – HPS, PET, PVC, PVCP, PP.

Doplňkový sortiment – lepidla, akrylátové panty a petlice, plastové tyče, trubky, koule, bloky atd. Více o dodávaných materiálech najdete v záložce.

Konzultace

Díky rozsáhlým znalostem pracovníků v oboru zpracování a použití plastových polotovarů jsou součástí prodejního servisu i konzultace vedoucí k optimalizaci řešení Vašich požadavků. Konzultace jsou možné buď telefonicky nebo přímo v sídle firmy, kde si může zákazník prohlédnout vzorníky materiálů z většiny prodejního sortimentu. Samozřejmostí je možnost vlastního otestování připravených vzorků.


Formátování

Na velkoformátové pile HOLZ HER 1255 provádíme formátování desek na přířezy podle požadavků zákazníka. Lze řezat desky do formátu 7m x 2m. Rozmezí tloušťky řezaných desek od 1,5 mm do 30 mm standardně. Účtován je příplatek za řezání – 15 Kč / bm.


Balení

Vybrané desky včetně případných přířezů vyskládáme na paletu, zabalíme a zajistíme proti pohybu jistící páskou. V případě nestandardních formátů, menších množství nebo dopravy expresní službou zajistíme zboží proti poškození při přepravě. Valná většina materiálů dodávaných Omniplastem je vybavena oboustrannou ochrannou fólií již z výroby.


Doprava

Více jak 99% materiálů expedujeme přímo k zákazníkovi vlastní dopravou . Trasy našich řidičů křižují pravidelně téměř celou republiku. Expedice standardních materiálů funguje do druhého dne. Jeden den objednáte, druhý den dovezeme.


Materiály, které nejsou momentálně skladem jsou již pravděpodobně objednány u výrobce a čeká se na jejich doručení na Omniplast. Toto zdržení může opozdit termín dodání k zákazníkovi většinou o  jeden až dva týdny. Při objednávce nestandardních materiálů s požadavkem na vzorování se může termín dodání protáhnout až na 6 týdnů.

Jak u nás nakupovat

Způsob nákupu je jednoduchý. Na webových stránkách v záložce produkty si zákazník vybere podle použití nebo jiných kritérií vhodný materiál. Telefonicky nebo mailem poptá nebo přímo objedná. Na základě objednávky a aktuálního stavu skladu jsou se zákazníkem dohodnuty dodací podmínky.

Více jak 90% materiálů expedujeme přímo k zákazníkovi vlastní dopravou. Trasy našich závozů křižují pravidelně téměř ČR.  Snažíme se plánovat dopravu tak, aby platilo, že jeden den objednáte, druhý den dovezeme.


Obchodní podmínky