Plastové desky, plexisklo, polykarbonáty, fólie PVC, komůrkový polykarbonát, polyetylen ...


  1. Potřebujete dodat zboží do druhé dne? Využijte naši dopravu po celé ČR
    +420 545 217 511

  2. Střelecké desky pro hokejisty

    Netradiční forma využití speciální úpravy polyetylenových desek - tréninkové plochy a střelecké desky pro hokejisty...

  1. Úvod
  2. O firmě

O firmě

Společnost OMNIPLAST s.r.o. byla založena v roce 2004 jako ryze česká společnost. Od počátku se specializujeme na dodávky plastových desek a fólií zejména pro reklamní a stavební průmysl. V roce 2005 jsme rozšířili nabídku služeb o autodopravu a formátování materiálů podle požadavků zákazníka. Díky kvalitní nabídce služeb, široké škále materiálů a rozsáhlým znalostem našich pracovníků v oboru zpracování a použití plastových polotovarů si udržujeme stabilní pozici v konkurenci. Postupně expandujeme a rozšiřujeme své řady tak, abychom dokázali uspokojit co největší skupinu zpracovatelů plastových polotovarů.

Čím se zabýváme

Našim cílem je dobře zásobovat zpracovatele plastových polotovarů kvalitními materiály jak pro oblastreklamy ( signmakingu, výroby POP a POS displejů atd.), tak pro oblasti tiskařského, stavebního, strojního i potravinářského průmyslu. Základem našeho sortimentu jsou plastové desky a fólie. Materiály desek – PMMA, HPS, PET, PC, PCK, PVC, PVCP, PP, POM, PE, PTFE, SAN. Materiály fólií – HPS, PET, PVC, PVCP, PP.

Doplňkový sortiment – lepidla, akrylátové panty a petlice, plastové tyče, trubky, koule, bloky atd. Více o dodávaných materiálech najdete v záložce.

Konzultace

Díky rozsáhlým znalostem pracovníků v oboru zpracování a použití plastových polotovarů jsou součástí prodejního servisu i konzultace vedoucí k optimalizaci řešení Vašich požadavků. Konzultace jsou možné buď telefonicky nebo přímo v sídle firmy, kde si může zákazník prohlédnout vzorníky materiálů z většiny prodejního sortimentu. Samozřejmostí je možnost vlastního otestování připravených vzorků.


Kariéra

Naše firma je tvořena týmem skvělých lidí, kterým je nabízena neustálá možnost profesního a osobního růstu. Vytváříme podmínky, při kterých každý zaměstnanec může uplatnit a rozvinout své schopnosti a zkušenosti. Aktuální nabídka volných pozic zde…


Formátování

Na velkoformátové pile HOLZ HER 1255 provádíme formátování desek na přířezy podle požadavků zákazníka. Lze řezat desky do formátu 7m x 2m. Rozmezí tloušťky řezaných desek od 1,5 mm do 30 mm standardně. Účtován je příplatek za řezání – 15 Kč / bm.


Balení

Vybrané desky včetně případných přířezů vyskládáme na paletu, zabalíme a zajistíme proti pohybu jistící páskou. V případě nestandardních formátů, menších množství nebo dopravy expresní službou zajistíme zboží proti poškození při přepravě. Valná většina materiálů dodávaných Omniplastem je vybavena oboustrannou ochrannou fólií již z výroby.


Doprava

Více jak 99% materiálů expedujeme přímo k zákazníkovi vlastní dopravou . Trasy našich řidičů křižují pravidelně téměř celou republiku. Expedice standardních materiálů funguje do druhého dne. Jeden den objednáte, druhý den dovezeme.


Materiály, které nejsou momentálně skladem jsou již pravděpodobně objednány u výrobce a čeká se na jejich doručení na Omniplast. Toto zdržení může opozdit termín dodání k zákazníkovi většinou o  jeden až dva týdny. Při objednávce nestandardních materiálů s požadavkem na vzorování se může termín dodání protáhnout až na 6 týdnů.

Jak u nás nakupovat

Způsob nákupu je jednoduchý. Na webových stránkách v záložce produkty si zákazník vybere podle použití nebo jiných kritérií vhodný materiál. Telefonicky nebo mailem poptá nebo přímo objedná. Na základě objednávky a aktuálního stavu skladu jsou se zákazníkem dohodnuty dodací podmínky.

Více jak 90% materiálů expedujeme přímo k zákazníkovi vlastní dopravou. Trasy našich závozů křižují pravidelně téměř ČR.  Snažíme se plánovat dopravu tak, aby platilo, že jeden den objednáte, druhý den dovezeme.


Obchodní podmínky