Plastové desky, plexisklo, polykarbonáty, fólie PVC, komůrkový polykarbonát, polyetylen ...


  1. Potřebujete dodat zboží do druhé dne? Využijte naši dopravu po celé ČR
    +420 545 217 511

  2. Střelecké desky pro hokejisty

    Netradiční forma využití speciální úpravy polyetylenových desek - tréninkové plochy a střelecké desky pro hokejisty...

  1. Úvod
  2. Kontakty

Kontakty

OMNIPLAST s.r.o.

Podolí 471, 664 03 Podolí u Brna
tel.: +420 545 217 511
fax: +420 545 217 520
email: info@omniplast.eu
GPS: Loc: 49°10’57.531″N, 16°41’54.991″E

Fakturační a korespondenční adresa:

OMNIPLAST s.r.o.
Podolí 471
664 03 Podolí u Brna

Při vyzvednutí zboží v sídle firmy přijímáme platby kartou.


Otevírací doba:

Pondělí – Pátek 08:00 – 13:30   /   výdej zboží i na počkání
13:30 – 16:30   /   výdej pouze předem objednaných zakázek
Sobota, neděle zavřeno

Obchodní podmínky


 

Neváhejte se obrátit na telefon obchodního oddělení +420 545 217 511.

Jan Proch

Obchodní ředitel
tel.: +420 724 332 006
jan@omniplast.eu

Jaroslav Klíma
Stavební a technické plasty
tel.: +420 724 276 760
jaroslav@omniplast.eu
Ondřej Šich
Reklamní plasty
tel.: +420 602 833 270
ondrej@omniplast.eu
Michal Rašovský
tel.: +420 724 220 709
michal@omniplast.eu
Ondřej Franzl
tel.: 724 768 396
franzl@omniplast.cz
Martina Kemrová
Zástupce pro Prahu a okolí
mob.: +420 733 140 143
kemrova.martina@omniplast.eu
Marián Konrády
Zástupce pro Slovensko
mob.: +420 777 949 005
marian@omniplast.eu
Ivana Kubů
Oddělení nákupu
tel.: +420 545 217 511
ivana@omniplast.eu
Martina Bauerová
Oddělení nákupu
tel.: +420 545 217 511
martina@omniplast.eu
Gabriela Ondráčková
Účetní oddělení
mob.: +420 775 780 554
tel.: +420 545 217 599
gabriela@omniplast.cz
Jiří Kubů ml.

Finanční ředitel
mob.: +420 776 256 628
kubuml@omniplast.eu
Magdaléna Kubů
Marketing
mob.: +420 777 060 969
magdalena@omniplast.cz
Roman Jakymčuk
Správa pohledávek
mob.: +420 733 141 183
jakymcuk@omniplast.cz
Jiří Kubů st.
Jednatel
mob.: +420 724 332 004
jiri@omniplast.eu