Plastové desky, plexisklo, polykarbonáty, fólie PVC, komůrkový polykarbonát, polyetylen ...


  1. Potřebujete dodat zboží do druhé dne? Využijte naši dopravu po celé ČR
    +420 545 217 511

  2. Střelecké desky pro hokejisty

    Netradiční forma využití speciální úpravy polyetylenových desek - tréninkové plochy a střelecké desky pro hokejisty...

  1. Úvod
  2. Blog
  3. NOVINKA: FÓLIE DURA-GO PRO HP INDIGO

NOVINKA: FÓLIE DURA-GO PRO HP INDIGO

Digitální tisk dnes představuje jednu z nejrychleji rostoucích oblastí v polygrafickém průmyslu.

Díky možnosti efektivní a cenově přístupné výrobě i v malých sériích jsou výhody redukovány zejména individuálně na zákazníka.

Použitím různých materiálů lze dosáhnout kvalitního tisku, individualizace a výroby v malých různobarevných sériích.

DuraGo“ je obchodní název firmy Hanita Coatings pro speciálně upravené plastové fólie pro tisk na strojích HP Indigo. Všechny výrobky „DuraGo“ jsou vyvíjeny společně s tiskovými stroji HP Indigo. Povrch fólie je potažen unikátním chemickým povlakem, a proto nabízí výjimečnou schopnost tlumit tlak a zaručuje delší skladovatelnost.
A právě tato myšlenka stála v roce 1993 u zrodu stroje HP Indigo. Cílem bylo vytvořit tiskový stroj, který produkuje stejnou kvalitu tisku a tiskový obraz v malých sériích jako velký ofsetový lis a přitom zůstává cenově přístupný.
Zejména firma Danfol Printable Films se zabývala tiskem na strojích Indigo na syntetická média, např. fólie v různých provedeních. Jsme hrdi, že tuto firmu můžeme na českém a slovenském trhu zastupovat a její výrobky dodávat.

Letáky, plakáty, brožury, vizitky nebo individualizované vizuální zákaznické informace lze snadno vyrábět ve vysoké kvalitě v malých a středně velkých sériích.

S širokou nabídkou kompatibilních médií můžete tisknout na bílé, transparentní, pokovené a recyklovatelné fólie, jakož i na kompozitní materiály. Existuje široká škála aplikací od samolepicích po statické adhezivní nebo nepřilnavé materiály.
Velmi vysoká pozornost je věnována kvalitě fólií a jejich certifikaci pro všechny tiskárny HP Indigo.

Barevné a neobvyklé aplikace mohou vzniknout na velkém nebo malém formátu listu, aby jejich projekty byly vizuálně poutavé.

Neexistují žádná omezení v oblastech použití. Díky jejich vlastnostem mohou fólie HP Indigo zákazníci používat ve všech oblastech reklamy.

Více na stránce produktu FÓLIE DURA-GO PRO HP INDIGO