Plastové desky, plexisklo, polykarbonáty, fólie PVC, komůrkový polykarbonát, polyetylen ...


  1. Potřebujete dodat zboží do druhé dne? Využijte naši dopravu po celé ČR
    +420 545 217 511

  2. Střelecké desky pro hokejisty

    Netradiční forma využití speciální úpravy polyetylenových desek - tréninkové plochy a střelecké desky pro hokejisty...

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Mobilní mantinely pro MINIHOKEJ – rozdělí…

Mobilní mantinely pro MINIHOKEJ – rozdělí standardní hokejové hřiště a dá dětem pocit plnohodnotného kluziště

Jsme rádi za každou novou aplikaci, která má nápad a která má svůj přínos pro společnost. Následující aplikace nás nadchnula – může být velkým přínosem pro ty, kteří se starají o českou hokejovou mládež – produkt je navržen s ohledem na jednoduchou montáž, funkčnost, dlouhodobé užívání a cenovou dostupnost. Posuďte sami – dovolujeme si citovat propagační materiál firmy Zámečnictví Řivnáč s.r.o.

Dejte Vašim dětem i při minihokeji pocit plnohodnotného hřiště

Mobilní mantinely jsou ideálním dělícím prvkem pro minihokej. Jejich využití však najdete i při trénincích, kdy Vám mohou vzniknout 3 plnohodnotná minihřiště. Jejich používání je pro hráče zároveň bezpečnější než u nás zažité dělení hřišť tvrdými hranoly. Jednoduchá – rychlá manipulace a instalace.
Mantinely jsou výrazně lehčí než žárově zinkované ocelové profily.

Mantinely jsou vyrobeny z hliníkových profilů. Jejich výška je 1 metr. Nárazová plocha je vyrobena z 5 mm nárazuvzdorného HDPE plastu. Madlo na horní hraně mantinelu je vyrobeno z 10 mm červené plastové desky se zafrézovanými vrchními hranami. Desky jsou k hliníkovému rámu přichyceny samo-řeznými nerezovými vruty. Vrátka jsou osazena jednoduchým nerezovým zavíráním, které zároveň vyztužuje tento díl při nárazu hráčů.

Základní pole mantinelu je dlouhé 2 metry. Rádius rohů 2 metry. Průchod je široký 80 cm.

Mantinely se mohou osadit dle přání zákazníka silnějším plastem, spodní část stěny osadit 200 mm vysokým žlutým plastovým pásem.

K mantinelům je možno objednat manipulační vozíky, na kterých je možno mantinely i skladovat.
Orientační cena dvou sad na 29 m širokou plochu v základním provedení (viz. fotografie) je 240 000 Kč vč. DPH. Přesná cena se stanoví dle požadavků zákazníka, šířky ledové plochy a aktuální ceny materiálů na trhu. Upřednostňujeme férovou aktuální cenu před nadsazenou ceníkovou.

Kontakt na výrobce:

Zámečnictví Řivnáč s.r.o., Úhřetice 143, 538 32 Úhřetice
IČO: 27487997
jan@rivnac.eu, + 420 603 205 485