Plastové desky, plexisklo, polykarbonáty, fólie PVC, komůrkový polykarbonát, polyetylen ...


  1. Potřebujete dodat zboží do druhé dne? Využijte naši dopravu po celé ČR
    +420 545 217 511

  2. Střelecké desky pro hokejisty

    Netradiční forma využití speciální úpravy polyetylenových desek - tréninkové plochy a střelecké desky pro hokejisty...

  1. Úvod
  2. Více o firmě

Více o firmě

Společnost OMNIPLAST s.r.o.

byla založena v roce 2004 jako ryze česká společnost. Od počátku se specializujeme na dodávky plastových desek a fólií zejména pro reklamní a stavební průmysl. V roce 2005 jsme rozšířili nabídku služeb o autodopravu a formátování materiálů podle požadavků zákazníka. Díky kvalitní nabídce služeb, široké škále materiálů a rozsáhlým znalostem našich pracovníků v oboru zpracování a použití plastových polotovarů si udržujeme stabilní pozici v konkurenci. Postupně expandujeme a rozšiřujeme své řady tak, abychom dokázali uspokojit co největší skupinu zpracovatelů plastových polotovarů.

Čím se zabýváme

Našim cílem je dobře zásobovat zpracovatele plastových polotovarů kvalitními materiály jak pro oblast reklamy ( signmakingu, výroby POP a POS displejů atd.), tak pro oblasti tiskařského, stavebního, strojního i potravinářského průmyslu. Základem našeho sortimentu jsou plastové desky a fólie. Materiály desek – PMMA, HPS, PET, PC, PCK, PVC, PVCP, PP, POM, PE, PTFE, SAN. Materiály fólií – HPS, PET, PVC, PVCP, PP.

 

Doplňkový sortiment – lepidla, akrylátové panty a petlice, plastové tyče, trubky, koule, bloky atd. Více o dodávaných materiálech najdete v záložce produkty.

 Co je u nás nového

NOVÝ SKLAD, NOVÍ LIDÉ, NOVÉ MATERIÁLY – OMNIPLAST V “NOVÉM”

Rok 2008 byl pro Omniplast klíčový. V září 08 došlo ke stěhování sídla společnosti na kraj Brna. Využitím 3000 m2 skladovací plochy a uskladněním většiny materiálů do paletových regálů se výrazně zjednodušila a zlepšila manipulace s deskami. Další novinkou je rozšíření obchodního teamu na 10 zástupců, 4 skladníky a 5 řidičů.

 

Chceme být o krok před konkurencí

Pomocnou ruku se snažíme podat zákazníkům, kteří nemají představu o využití jednotlivých materiálů. Telefonická konzultace je ve většině případů zbytečná a způsobuje zdržení. Proto jsme vsadili na webové rozhraní. Původní internetovou prezentaci firmy jsme zrušili a začali od základů. Na www.omniplast.cz vznikl nejen nový design stránek, ale také přehledná databáze nabízených materiálů včetně jednoduchého vyhledávače. Zákazník se k hledanému materiálu může dostat z několika směrů. Vyhledávání je totiž rozděleno podle kategorií ( průsvitné, průhledné, neprůsvitné…), druhu materiálu ( HPS, PMMA, …), oblasti použitelnosti materiálů (reklama, stavebnictví…) a nebo specifických vlastností materiálů (potisk, vhodnost pro různá zpracování, mech. vlastnosti, odolnost…). Mezi další nezbytnosti našich stránek jsme zařadili fulltextové vyhledávání a pracujeme na “vylučovacím” vyhledávání pomocí zaškrtávání požadavků na materiál. Představu o materiálech se snažíme upřesňovat pomocí fotografií aplikací a barevných vzorníků.