Plastové desky, plexisklo, polykarbonáty, fólie PVC, komůrkový polykarbonát, polyetylen ...


  1. Potřebujete dodat zboží do druhé dne? Využijte naši dopravu po celé ČR
    +420 545 217 511

  2. Střelecké desky pro hokejisty

    Netradiční forma využití speciální úpravy polyetylenových desek - tréninkové plochy a střelecké desky pro hokejisty...

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Novinky

Rubrika: Novinky

Halový turnaj – Partner Cup 2019

Za účasti 16 týmů se v sobotu 2.2. 2019 konal v Brněnských Ivanovicích v prostorách Tréninkového centra mládeže zbrusu nový halový turnaj pro partnery a přátele klubu FC Zbrojovka – PARTNER CUP 2019. Za nás parádní výzva, na kterou se náš hvězdný Omniplast tým pečlivě připravil. V zápase se utkali naši zaměstnanci za účasti Bohouše Josefa v čele s Petrem Švancarou s hráči FC Zbrojovka Brno. Po této vydařené akci se z rukou zástupců nadačního fondu Zbrojovák předal poukaz v hodnotě 30 000 Kč. Z této částky bude hrazen ozdravný a rekreační pobyt v lázních pro brněnské fotbalové legendy. Děkujeme všem organizátorům podílejícím se na přípravách a hladkém průběhu turnaje, neboť předpokladem je tímto prvním úspěšným ročníkem položit základ pro tradici a konání dalších ročníků.

 

Video z halového turnaje PARTNER CUPu 2019 plné zajímavých momentů a rozhovorů s účastníky turnaje.

Kometa zahájila

I v letošním ročníku nové hokejové extraligy jsme přitom !!! Gratulujeme našim hokejistům k sobotnímu i nedělnímu vítězství a těšíme se na další odehrané zápasy.

Autor fotek – Roman Kantor

Jachtařská liga 2018 v Brně

V letošním roce se společnost OMNIPLAST stala partnerem JACHTAŘSKÉ LIGY 2018 která se konala na Brněnské přehradě. Vítězné týmy si užívají zajímavé ceny, které jim naše firma věnovala za výborné sportovní výkony. Podívejte se do naší galerie.

Koncem pracovního týdne v polovině června panovalo v Brně teplé, slunečné a větrné počasí. Toho využilo víc jak polovina týmů, v pátek se trénovalo skoro do tmy.

O víkendu pak už tolik nefoukalo a v neděli skoro vůbec. Do Brna dorazilo 9 týmů, oproti loňskému roku je to o něco méně, o to více času závodníci mohli strávit na vodě.

Sobota přinesla severní vítr, který zpočátku foukal od severozápadu od Kozí horky, pozdě odpoledne přeskočil postupně na sever od Sokolského koupaliště až na severovýchod a foukal nezvykle od hráze do Rakovecké zátoky.Formát závodu využívá krátkou trať. Ta byla postavena před Lodními sporty od Rakovce až na úroveň Kozí Horky. Hlavní rozhodčí Marek Pavlovský používal tři horní bóje různých barev a v každém kole signalizoval vlajkami, na kterou bóji se jede stoupačka. Díky tomu bylo možné jet rozumné rozjížďky i přes relativně velké změny větru bez nutnosti provádění zásahů do trati. Ve slabém sobotním větru se podařilo odjet s malými přestávkami 18 rozjížděk, z vody se odjíždělo až pozdě večer.

Pokračování zde… Český svaz jachtingu

NOVINKA: FÓLIE DURA-GO PRO HP INDIGO

Digitální tisk dnes představuje jednu z nejrychleji rostoucích oblastí v polygrafickém průmyslu.

Díky možnosti efektivní a cenově přístupné výrobě i v malých sériích jsou výhody redukovány zejména individuálně na zákazníka.

Použitím různých materiálů lze dosáhnout kvalitního tisku, individualizace a výroby v malých různobarevných sériích.

DuraGo“ je obchodní název firmy Hanita Coatings pro speciálně upravené plastové fólie pro tisk na strojích HP Indigo. Všechny výrobky „DuraGo“ jsou vyvíjeny společně s tiskovými stroji HP Indigo. Povrch fólie je potažen unikátním chemickým povlakem, a proto nabízí výjimečnou schopnost tlumit tlak a zaručuje delší skladovatelnost.
A právě tato myšlenka stála v roce 1993 u zrodu stroje HP Indigo. Cílem bylo vytvořit tiskový stroj, který produkuje stejnou kvalitu tisku a tiskový obraz v malých sériích jako velký ofsetový lis a přitom zůstává cenově přístupný.
Zejména firma Danfol Printable Films se zabývala tiskem na strojích Indigo na syntetická média, např. fólie v různých provedeních. Jsme hrdi, že tuto firmu můžeme na českém a slovenském trhu zastupovat a její výrobky dodávat.

Letáky, plakáty, brožury, vizitky nebo individualizované vizuální zákaznické informace lze snadno vyrábět ve vysoké kvalitě v malých a středně velkých sériích.

S širokou nabídkou kompatibilních médií můžete tisknout na bílé, transparentní, pokovené a recyklovatelné fólie, jakož i na kompozitní materiály. Existuje široká škála aplikací od samolepicích po statické adhezivní nebo nepřilnavé materiály.
Velmi vysoká pozornost je věnována kvalitě fólií a jejich certifikaci pro všechny tiskárny HP Indigo.

Barevné a neobvyklé aplikace mohou vzniknout na velkém nebo malém formátu listu, aby jejich projekty byly vizuálně poutavé.

Neexistují žádná omezení v oblastech použití. Díky jejich vlastnostem mohou fólie HP Indigo zákazníci používat ve všech oblastech reklamy.

Více na stránce produktu FÓLIE DURA-GO PRO HP INDIGO

 

Jsme hrdým partnerem HC Kometa Brno

Na konci hokejové sezóny 2017/2018 jsme rádi, že i my můžeme hokejistům HC Kometa Brno poděkovat za nezapomenutelné sportovní zážitky a zároveň jim pogratulovat k jejich úspěchu v play-off. Žádná cesta není jednoduchá, některá je trnitá, ale vždy se musí jít pevnou nohou. Přejeme do nadcházející sezóny našim hokejistům jako jejich hrdý partner, pevný postoj, přesné střely a spoustu úspěšných zápasů. Za celou firmu si dovolujeme poděkovat za celou sezónu a již se těšíme na tu příští !

Autoři fotek: Ivo Dostál a Roman Kantor

Zbrojovka Brno

Účastník nejvyšší fotbalové soutěže Zbrojovka Brno se musí srovnat se sestupem do druhé ligy. Je jasné, že se bude chtít Zbrojovka vrátit do první ligy co nejdříve, ale rozhodně to nebude lehký úkol. Ať je závěr jakýkoliv, tak fotbalový klub odvedl v minulosti spoustu kvalitní práce, kterou je nutné ocenit a i přes aktuální neúspěch jistě na tyto výkony v budoucnu naváže. Firma Omniplast se ztotožňuje se současnou situací Zbrojovky a klub bude podporovat takovým způsobem, aby byl opět brzy na výsluní.

Kopáček: Vzdali jsme, abychom nezdar napravili příště!

Rallye Český Krumlov 2018 se týmu Duck Racing nepovedla. Václav Kopáček s Barborou Rendlovou zariskovali a do první části soutěže nesprávně zvolili pneumatiky pro suchou trať. Nečekaná průtrž mračen jim ale hned v úvodu sebrala veškeré naděje na dobrý výsledek, posádka poté došla k velmi smutnému rozhodnutí – skrečovat své účinkování v soutěži a finanční prostředky ušetřit pro starty na dalších podnicích.

Všechno zlé bývá pro něco dobré a my doufáme, že tomu stejně bude i tentokrát. Po dvou velmi úspěšných vystoupeních s vozem Ford Fiesta R5 totiž tentokrát nastala pro posádku Václav Kopáček – Barborou Rendlová situace velmi odlišná. „Dosud nikdy jsme soutěž nevzdali a ani jsme si neuměli něco takového dost dobře představit. Až dnes,“ říká smutně Kopáček a vysvětluje situaci: „Nechceme se za nic schovávat, prostě se nám letošní jihočeská soutěž nepovedla. Podlehli jsme dojmu pěkného počasí v servisní zóně v Českých Budějovicích a zkrátka nevěřili předpovědím možných přeháněk a podobně jako mnohé další posádky jsme i my nasadili na auto pneumatiky pro suchou trať, dokonce s tou nejtvrdší směsí. Zatímco ještě na slavnostním českokrumlovském startu bylo pěkně, o pár kilometrů dál už bylo všechno jinak. V první části RZ 2 panovalo na nebi pravé peklo a my po vozovce spíš pluli, než jeli. Byli jsme si zároveň vědomi, že by pro další průběh naší sezóny byla havárie téměř likvidační, a tak jsme jeli opravdu velmi opatrně. Ztratili jsme víc jak minutu času a klesli až do třetí desítky pořadí, to navíc nebylo všechno. Další erzeta byla sice suchá a my na ní zajeli celkem dobrý čas, na mokré RZ 4 jsme ale inkasovali další minutu ztráty a naděje na dobrý výsledek nám mizely před očima.

Ještě loni bychom nezaváhali a snažili se s naším vlastním autem tento handicap v dalším pokračování soutěže snížit. Teď je pro nás ale situace odlišná. Nijak se netajíme tím, že letos na každičkou soutěž velmi těžko sháníme finanční prostředky, navíc si auto pronajímáme a musíme platit každý odjetý kilometr. V servisu po RZ 5 jsme proto dali hlavy dohromady a po domluvě s vedením týmu se rozhodli ze soutěže odstoupit. Chceme jednat s partnery i s fanoušky na rovinu, a tak se nechceme schovávat za jiné důvody – zkrátka a jednoduše jsme věděli, že dobrého výsledku bychom mohli dosáhnout už jen za cenu velmi riskantní jízdy, a tu si teď zkrátka nemůžeme dovolit. Slibujeme, že uspořené finanční prostředky využijeme pro start na dalším podniku MČR, kam bychom rádi naši fanoušky už s předstihem pozvali. Pokud jsme je tentokrát zklamali, moc se jim omlouváme, ale věříme, že nás dokážou pochopit…“ Doplňme už jen, že v hodnocení Mistrovství ČR v rally zůstal Václav Kopáček na počtu 44 získaných bodů, rozmnožit je bude moci již za několik týdnů na Rally Hustopeče. Připomeňme ještě, že už teď na Rallye Český Krumlov dosáhl na výše zmíněné „suché“ RZ 3 tento pilot týmu Duck Racing skvělého čtvrtého času v absolutním pořadí, a že tedy bude jistě nač se těšit i příště.

 

 Karel Špaček, media team                                                                                               Tiskový servis:   karevic.media@centrum.cz

Podbrdské setkání legend 2017 Škoda Spartak + Škoda Octavia

Podbrdské setkání legend 2017: Opravdu staré škodovky a opravdu velké nasazení posádek. Škoda 440 Spartak – Vratislav Izach ml. s navigátorem Petrem Zběhlíkem a Škoda Octavia TS – Jiří Seliger s navigátorem Ondřejem Haluzíkem.

Continue reading “Podbrdské setkání legend 2017 Škoda Spartak + Škoda Octavia”

Mobilní mantinely pro MINIHOKEJ – rozdělí standardní hokejové hřiště a dá dětem pocit plnohodnotného kluziště

Jsme rádi za každou novou aplikaci, která má nápad a která má svůj přínos pro společnost. Následující aplikace nás nadchnula – může být velkým přínosem pro ty, kteří se starají o českou hokejovou mládež – produkt je navržen s ohledem na jednoduchou montáž, funkčnost, dlouhodobé užívání a cenovou dostupnost. Posuďte sami – dovolujeme si citovat propagační materiál firmy Zámečnictví Řivnáč s.r.o.

Dejte Vašim dětem i při minihokeji pocit plnohodnotného hřiště

Mobilní mantinely jsou ideálním dělícím prvkem pro minihokej. Jejich využití však najdete i při trénincích, kdy Vám mohou vzniknout 3 plnohodnotná minihřiště. Jejich používání je pro hráče zároveň bezpečnější než u nás zažité dělení hřišť tvrdými hranoly. Jednoduchá – rychlá manipulace a instalace.
Mantinely jsou výrazně lehčí než žárově zinkované ocelové profily.

Mantinely jsou vyrobeny z hliníkových profilů. Jejich výška je 1 metr. Nárazová plocha je vyrobena z 5 mm nárazuvzdorného HDPE plastu. Madlo na horní hraně mantinelu je vyrobeno z 10 mm červené plastové desky se zafrézovanými vrchními hranami. Desky jsou k hliníkovému rámu přichyceny samo-řeznými nerezovými vruty. Vrátka jsou osazena jednoduchým nerezovým zavíráním, které zároveň vyztužuje tento díl při nárazu hráčů.

Základní pole mantinelu je dlouhé 2 metry. Rádius rohů 2 metry. Průchod je široký 80 cm.

Mantinely se mohou osadit dle přání zákazníka silnějším plastem, spodní část stěny osadit 200 mm vysokým žlutým plastovým pásem.

K mantinelům je možno objednat manipulační vozíky, na kterých je možno mantinely i skladovat.
Orientační cena dvou sad na 29 m širokou plochu v základním provedení (viz. fotografie) je 240 000 Kč vč. DPH. Přesná cena se stanoví dle požadavků zákazníka, šířky ledové plochy a aktuální ceny materiálů na trhu. Upřednostňujeme férovou aktuální cenu před nadsazenou ceníkovou.

Kontakt na výrobce:

Zámečnictví Řivnáč s.r.o., Úhřetice 143, 538 32 Úhřetice
IČO: 27487997
jan@rivnac.eu, + 420 603 205 485

Česká námořní rally 2016 – jsme hrdým partnerem dámské posádky OMNIPLAST Ladies

MISTROVSTVÍ ČR ONE-DESIGN

V Chorvatsku právě probíhá 20. ČESKÁ NÁMOŘNÍ RALLY a my držíme palce dámské posádce OMNIPLAST Ladies s kapitánkou Svatavou Jakešovou.

Více informací na oficiálním webu:

Oficiální stránky http://ceskanamornirallye.cz/ zde

Aktuální výsledky http://ceskanamornirallye.cz/vysledky/

Video YouTube: Nedělní zápas se spinakry

Štítky: ,

Interiérové materiály – kuchyňský nábytek a materiály pro jeho výrobu

Nejen pískované plexisklo je používané jako designový materiál pro výrobu kuchyňského nábytku.

Continue reading “Interiérové materiály – kuchyňský nábytek a materiály pro jeho výrobu”

Štítky: , ,

Fotostoly – aplikace průhledných i difuzních desek nejen pro profesionální fotografy

Máte fotostůl a difuzní deska už není co bývala? Nebo by to občas chtělo fotit objekty “ve vzduchu” na průhledné desce?

Máme pro Vás hned několik variant materiálů, propustností světla a povrchových úprav. Nejčastěji se používají desky mléčné se saténovou povrchovou úpravou, povrchově a rázově odolnější.

 

Štítky: