Vyhledávání

Produkty

Mapa produktů Omniplast
  • Otevírací doba:
    1. Po-Pá 8.00-16.30
    2. výdej zboží na počkání do 14.00

  • Ke stažení
  • Old Boys Poutníci
  •   ›  Úvod  »  Kontakty

    Kontakt


    Zvětšit mapu

    OMNIPLAST s.r.o.

    Podolí 471
    664 03 Podolí u Brna

    phone: +420 545 217 511
    fax: +420 545 217 520
    email: info@omniplast.eu

    GPS: Loc: 49°10’57.531″N, 16°41’54.991″E

    Fakturační a korespondenční adresa:

    OMNIPLAST s.r.o.
    Podolí 471
    664 03 Podolí u Brna

     ikona - Visa Mastercard
    Při vyzvednutí zboží v sídle firmy přijímáme platby kartou. 


    Zvětšit mapu

    Otevírací doba:

    Pondělí – Pátek 8:00 – 13:30 výdej zboží i na počkání 13:30 – 16:30 výdej pouze předem objednaných zakázek
    Sobota, neděle – zavřeno

    Personálně / produktové rozdělení pracovníků:

    • Reklamní desky – Petr Kolda, Jan Proch, Martina Kemrová (Praha a okolí)
    • Stavební a technické – Jaroslav Klíma, Petr Kolda
    • Tisk– Ondřej Šich
    • LED technologie – Ondřej Šich

    Neváhejte se obrátit na telefon obchodního oddělení +420 545 217 511.

    Ondřej Šich
    Reklamní plasty, LED osvětlení
    fólie a doplňkový sortiment
    tel.: +420 602 833 270
    ondra@omniplast.eu
    Jan Proch
    Obchodní ředitel
    tel.: +420 724 332 006
    jan@omniplast.eu
    Jaroslav Klíma
    Stavební a technické plasty
    tel.: +420 724 276 760
    jaroslav@omniplast.eu
    Petr Kolda
    Reklamní plasty
    tel.: +420 602 588 348
    petr@omniplast.eu
    Michal Rašovský
    tel.: +420 724 220 709
    michal@omniplast.eu
    Martina Kemrová
    Zástupce pro Prahu a okolí
    mob.: +420 733 140 143
    kemrova.martina@omniplast.eu
    Marián Konrády
    Zástupce pro Slovensko
    mob.: +420 777 949 005
    marian@omniplast.eu
    Lenka Jůzová 
    Účetní oddělení
    mob.: +420 606 600 302
    tel.: +420 545 217 599
    lenka@omniplast.eu
    Martina Bauerová 
    Oddělení nákupu
    mob.: +420 725 846 233
    martina@omniplast.eu
    Ivana Kubů 
    Oddělení nákupu
    mob.: +420 724 332 005
    ivana@omniplast.eu
    Jiří Kubů ml. 
    Finanční ředitel
    mob.: +420 776 256 628
    kubuml@omniplast.eu
    Jiří Kubů st.
    Jednatel
    mob.: +420 724 332 004
    jiri@omniplast.eu
  • Rychlý kontakt
    • OMNIPLAST s.r.o.
    • Podolí 471
    • 664 03 Podolí u Brna
    • Tel.: +420 545 217 511
    • FAX: +420 545 217 520
    • e-mail: info@omniplast.eu
    • GPS: Loc: 49°10'57.531"N,
                       16°41'54.991"E

    Zobrazit na mapě (mapy.cz)


  • Štítky