Vyhledávání

Produkty

Mapa produktů Omniplast
 • Otevírací doba:
  1. Po-Pá 8.00-16.30
  2. výdej zboží na počkání do 14.00

 • Ke stažení
 • Old Boys Poutníci
 •   ›  Úvod  »  Podle kategorií  »  Neprůhledné a neprůsvitné  »  Pentajet
 • Pentajet

  Popis – Bílá fólie z tvrdého PVC – folie s matným bílým povlakem z Inkjetu. Fólie i povlak jsou odolné proti UV záření po dobu 2 let.

  Oblast použití  – PENTAJET  může být potištěn pigmentovanými inkousty, ale také inkousty na bázi barviv. Potisky s pigmentovanými inkousty jsou po krátkém schnutí vodovzdorné
  a vhodné pro použití ve vnějším prostředí i v interiéru – i bez laminátu .
  Přečtěte si i naše aktuální seznamy, týkající se kompatibility. Díky speciálnímu povlaku dosahují potisky s použitím pigmentovaných inkoustů i bez laminování životnosti až 6 měsíců ve vnějším prostředí. Zadní strana fólie by však neměla být vystavena přímému světlu. Pro dlouhodobé použití doporučujeme použít vhodný ochranný laminát.  Neměla by být překročena maximální teplota
  55 °C při trvalém zatížení.

  Vlastnosti – PENTAJET je  –  jako všechny látky  Inkjet   –  citlivý na otisky prstů a na pot z rukou. Proto musí být vyloučen  kontakt s povrchem, který má být potištěn.
  Fólie splňuje normu  stavebních materiálů třídy  B2  podle  DIN  4102.  Lze současně dosáhnout i klasifikace podle UL94VTM-0. Fólie se vyznačuje vysokou tuhostí   – a zároveň i vysokou odolností proti natržení. Fólie má rovněž vysokou odolnost proti vymývání a reprodukci barev.

  Nastavení tiskárny  – Aby byl získán co nejlepší potisk a aby se zabránilo záměnám barev,
  měla by být Vaše tiskárna kalibrována pro použití PENTAJETu.  Velkoformátové tiskárny můžete kalibrovat nejlépe pomocí denzitometru a odpovídajícího softwaru.
  Pomocí profilů „vinylová fólie matná“, které jsou již v tiskárně, popř. v RIP,  a nastavení „optimální kvalita tisku“ získáte dobré výsledky, správná reprodukce barev
  však není možná bez kalibrace. Upozornění: U některých tiskáren se dosahuje optimálního výsledku potisku pouze se sníženým nánosem inkoustu  (např. HP s inkousty UV). Podrobnější informace naleznete v našem seznamu kompatibility.

  Řezání – Vypněte automatické řezací zařízení Vaší tiskárny.  Pokud je  řezací nůž ve špatném stavu, mohlo by docházet k odlupování jemných částí   povlaku, což by mohlo způsobit v ojedinělých případech  znečištění tiskacích hlav ve vaší tiskárně.
  Proto stříhejte potisky nůžkami nebo zvláštní pákovou nebo válečkovou řezačkou.

  Laminování – PENTAJET bylo vyvinuto pro použití bez laminátu ve vnějším prostředí. Pokud si však přesto přejete  povrchovou ochranu,   doporučujeme použití studených laminátových fólií. Vhodnost laminátu před vlastním použitím vyzkoušejte
  na vzorku. Laminování neprovádějte k hranám, ale nechejte laminát na každé straně potisku asi o 5 mm přečnívat.

  Lepení – Pro lepení PENTAJETu  jsou vhodné všechny rovné, hladké povrchy. Podklad by měl být suchý a zbavený nečistot, maziv, silikonu atd.
  Teplota během lepení by neměla být nižší než 15°C.

  Technická data – Celková tloušťka PENTAJET 100  PENTAJET 200 PENTAJET 300
  100 µm 200 µm 300 µm

  Rozměry válců  20 m, šířky: 914 mm, 1067 mm, 1270 mm,
  1370 mm, 1520 mm
  Formáty: Rozměry podle požadavku.

  Skladování – PENTAJET by měl být skladován v suchu a chladu v původním balení.

 •  
  Obchodní zástupce:
   

  Poptávkový formulář

  Poptávkový / Objednávkový formulář
  ... jsem firma / živnostníkjsem koncový zákazník
  Firma / Jméno:*
  Email:*
  Telefon:*
  Adresa / Kraj:*
  Popis:*

  * - nutné vyplnit

 • Rychlý kontakt
  • OMNIPLAST s.r.o.
  • Podolí 471
  • 664 03 Podolí u Brna
  • Tel.: +420 545 217 511
  • FAX: +420 545 217 520
  • e-mail: info@omniplast.eu
  • GPS: Loc: 49°10'57.531"N,
                    16°41'54.991"E

  Zobrazit na mapě (mapy.cz)


 • Štítky